Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WYCIECZKA DO TESCO

{multithumb}W środę, 28 października br. uczniowie klasy IA byli na wycieczce w hipermarkecie Tesco. Dzieci miały możliwość poznać nie tylko pracę osób tam zatrudnionych, ale samemu mogły uczestniczyć w niektórych zadaniach. Pomagały np. w pieczeniu bułeczek, obsługiwały kasę elektroniczną, poprzez węzeł nagłośnieniowy zapraszały klientów do zakupów w Tesco. Zobaczyły również zaplecze magazynowe hipermarketu i sposób przechowywania produktów zanim „wjadą” na sklepowe półki.
Niespodzianką dla dzieci było też zaproszenie przez pracownika marketu do wspólnego, zdrowego śniadania. Na koniec każde dziecko otrzymało upominek z owocami, sokiem i gadżetami, a także bułki, które same przygotowywały.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej.

Sprawdź także...