WYCIECZKA DO SKANSENU W KŁÓBCE
Uczniowie klas 1b, 1c, 1d, 2a, 2c i 2d wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Skansenu w Kłóbce. Podczas zwiedzania dzieci miały okazję przenieść się w czasie i poznać codzienne życie naszych przodków. Uczniowie zobaczyli dawne chaty, wyposażenie gospodarstw oraz narzędzia używane wiele lat temu.
Dużą atrakcją były warsztaty edukacyjne, podczas których dzieci własnoręcznie wykonywały masło, zabawki dawnych lat oraz uczestniczyły w lekcji w starej szkole, ucząc się pisać stalówką. Wycieczka była niezwykle ciekawą i wartościową lekcją historii, pełną nowych doświadczeń, radości i świetnej zabawy.













