Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WYCIECZKA DO JURA PARKU W SOLCU KUJAWSKIM

{multithumb}W dniu 3 czerwca 2019r. klasa I C i III C wybrały się na wycieczkę klasową do Jura Parku w Solcu Kujawskim. Zaczęliśmy od dużych emocji udając się do kina 5 D na film „Historia powstania wszechświata”. Potem poszliśmy ścieżką edukacyjną i oglądaliśmy modele dinozaurów, które żyły miliony lat temu. Odwiedziliśmy Muzeum Ziemi im. Karola Sabatha z bogatą kolekcją skamielin, szkieletami dinozaurów, modelem mamuta oraz neolitycznymi dziełami sztuki. Na koniec wstąpiliśmy na plac zabaw na chwilę szaleństwa. Wizytę zakończyliśmy w sklepiku z pamiątkami. Było super. Ta wycieczka zostanie na długo w naszej pamięci.

 mt_gallery: Wycieczka do Jura Parku w Solcu Kujawskim

Sprawdź także...