Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Wycieczka do Ciechocinka klas 2a i 3a

{multithumb}Wycieczka do Ciechocinka klas 2a i 3a
 

W czwartek 23 września klasy 2a i 3a wybrały się na wspólną wycieczkę do Ciechocinka oraz na Rancho pod Olszyną. Wspólnie z przewodnikiem dzieci przeszły ulicami Ciechocinka podziwiając Teatr Letni, tężnie solankowe, Park Zdrojowy, ciechociński deptak sław, muszlę koncertową oraz fontanny Jaś i Małgosia oraz Grzybek. Kolejne atrakcje czekały na Rancho pod Olszyną. Dzieci przejechały się tramwajem konnym, strzelały z wiatrówki, skorzystały z przejażdżki konnej, zabaw na drewnianym, jeździeckim placu zabaw oraz weszły do ogromnego Konia Trojańskiego. Wycieczka zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek. 

 mt_gallery:Ciechocinek

Sprawdź także...