Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WSPÓŁPRACA ZAGRANICZNA Z FRANCJĄ

{multithumb}W roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole klasa 1d podjęła współpracę ze szkołą we Francji. Mieliśmy przyjemność współdziałać z Panią Sylvią Swan ze szkoły: Ecole Maternelle Publique mieszczącej się w Montigny Le Roi (zobacz pozdrowienia z Francji i z Polski). W trakcie współpracy wysłaliśmy dwie paczki z okazji świąt Bożego Narodzenia (zobacz zdjęcia) oraz Wielkanocy (zobacz zdjęcia). Stworzyliśmy prezentację przedstawiającą naszą szkołę oraz uczniów. Wzięliśmy udział w wirtualnym spotkaniu za pomocą komunikatora Skype (zobacz film).
Projekt realizowany przez: p. Magdalenę Żychowicz
we współpracy z: p. Iwoną Majek wychowawczynią klasy 1d, p. Małgorzatą Tomaszewską nauczycielką języka francuskiego, p. Ewą Witwicką nauczycielką informatyki.

MONTIGNY LE ROI NA MAPIE

MONTIGNY LE ROI NA MAPIE  

 

 

 

 

Sprawdź także...