Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WIZYTA KLASY III C W BROWARZE B

{multithumb}10 kwietnia uczniowie klasy IIIc udali się do Browaru B, aby mogli w kreatywny sposób spędzić czas. Najpierw przez dwie godziny bawili się najróżniejszymi klockami oraz grali w gry planszowe i nawet nie wiedzieli, że się uczą. Następnie również w obrębie budynku Browaru B odwiedzili filię nr 11 MBP we Włocławku. Na początku zwiedzili bibliotekę i przypomnieli sobie zasady obowiązujące w takich miejscach. Chwilę później wzięli udział w warsztatach o książce. Dowiedzieli się m.in. czym różni się okładka od obwoluty, jakie mamy rodzaje literatury i z czego składa się książka. Na koniec odbył się mały konkurs z nagrodami.
Bardzo dziękujemy zarówno Państwu z Hocków-Klocków, jak i Paniom z biblioteki za mile spędzony czas.
Zdjęcia w galerii.

Sprawdź także...