Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

DZIAŁALNOŚĆ OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZA – WAŻNY KOMUNIKAT

{multithumb}Szanowni Państwo!

Na podstawie komunikatu przekazanego przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek informujemy, że od 6 maja 2020 r. nie uruchamiamy działalności opiekuńczo – wychowawczej dla dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej uruchomienie pracy przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych nastąpi ewentualnie w późniejszym terminie. O dalszych działaniach podjętych przez Prezydenta Miasta Włocławek zostaną Państwo powiadomieni                                          w najbliższym czasie, po bieżącej analizie rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Sprawdź także...