Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

W TRAMPKACH PRZEZ WŁOCŁAWEK – SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI INDORAMA

anwil wespolProjekt
„Uczę się z ANWIL”
„W trampkach przez Włocławek
– rzeki i jeziora”

W ramach projektu grantowego „Uczę się z ANWIL” w piątek 27 stycznia odbyło się spotkanie z przedstawicielami Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. „Woda, jako cenny zasób”. Uczniowie klas 1A, 1B i 3E dowiedzieli się jak można oszczędzać wodę i gdzie woda jest często marnowana. Wymieniali występowanie wody w przyrodzie. Rozpoznawali dźwięki wydawane przez wodę. Poznali rolę wody w życiu człowieka. Obejrzeli filmy edukacyjne. Za aktywność na zajęciach otrzymali nagrody.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

   

{youtube}sSpLonXMWSU{/youtube}

 

Sprawdź także...