Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

W KAŻDYM Z NAS BIJE SERCE SŁÓW

{multithumb}Dwie uczennice klasy IVf, Klaudia Lewandowska i Anna Pawlak, zainspirowane czarem walentynek i magią słów „poetów z miłosnego alfabetu”, „uciekły do zmyślonych światów, do miłosnych poematów”, a następnie – uległszy podszeptom Muzy – napisały czarno na białym piękne słowa o różnych kolorach i rodzajach miłości, które skierowały na I Aleksandrowski Konkurs Poetycki „Oblicza miłości” zorganizowany przez stowarzyszenie „Kuźnia talentów. Peron 9 i ¾” oraz MBP im. M. Danilewicz Zielińskiej w Aleksandrowie Kuj. Dziewczynki wzięły udział w uroczystości wręczenia dyplomów, która odbyła się 15 marca w klimatycznej sali Kolumnowej im. Edwarda Stachury w budynku zabytkowego dworca kolejowego.

 mt_gallery: Konkurs "Oblicza miłości"

Sprawdź także...