Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

VIII RAJD ROWEROWY za nami

IMG 20230527 WA0016{multithumb}VIII Rajd Rowerowy za nami !! ?‍♀️??‍♀️
Dnia 27.05.23r społeczność szkolna ( mali i duzi, uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i sympatycy ZSP1) pokonała 15 kilometrową trasę. Na piknik nad jeziorem Łuba uczestnicy dotarli w pełnym składzie, ale głodni i nieco brudniejsi ? Dziękujemy Wszystkim za wspaniałą zabawę i ogromne zaangażowanie?. Rodzicom, uczniom i nauczycielom- za to , że Wam się chciało spotkać w tak innej szkolnej rzeczywistości.? Najmłodszym zuchom za to, że się nie poddały i ukończyły trasę – byliście fantastyczni ‼️?? Cudownym panom z Komenda Miejska Policji We Włocławku za to , że kolejny raz dzielnie wspierali nas podczas drogi ? ??‍♂️
Znów daliśmy radę, jesteście niesamowici‼️ Widzimy się podczas kolejnej edycji Rajdu, pogoda już zamówiona??

mt_gallery:VIII_rajd_rowerowy

https://drive.google.com/drive/folders/1WSvi5rWGo7ZrFXU71_tHC3Nuafl2M6u0?usp=share_link

Sprawdź także...