Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

VII EDYCJA PROGRAMU mPOTĘGA – GŁOSOWANIE

{multithumb} W czerwcu mFundacja rozstrzygnęła siódmą edycję swojego programu grantowego mPotęga. Do programu zgłoszono 523 projekty w dwóch kategoriach wiekowych, a wśród nich również dwa przygotowane przez nauczycieli matematyki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 we Włocławku wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „Wespół”. Głównym celem projektów jest rozwijanie potencjału intelektualnego uczniów, promowanie nauki matematyki oraz rozbudzanie samodzielności i kreatywności uczniów. Chcielibyśmy zwiększyć zaangażowania ucznia w proces zdobywania wiedzy. Miło nam poinformować, że nasze projekty: „Czary – Math czyli odczarowujemy matematykę” dla uczniów klas 4-6 oraz „Matematyka na teraz i na potem” dla uczniów klas 7-8 otrzymały dofinansowanie w ramach VII edycja Programu mPotęga organizowanego przez Fundację mBanku. Projekty realizowane będą od września do grudnia 2020.

     Ponadto oba projekty jako jedne z 30 najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu, mają szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w swojej kategorii w postaci dodatkowego grantu na dowolny cel związany z edukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów – 15 adresowanych do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych oraz 15 adresowanych do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Głosowanie internetowe potrwa od 22 czerwca do 05 lipca 2020 roku! W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h.

Głosowanie będzie miało miejsce na stronie  https://mpotega.pl/glosowanie/

Sprawdź także...