Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Uwaga uczestnicy półkolonii letnich!!!

Od poniedziałku 5 lipca do piątku 9 lipca na terenie szkoły będą się odbywały półkolonie letnie. Zostały utworzone 2 grupy 15 – osobowe, których skład poznacie w poniedziałek 5 lipca. Zbiórka w poniedziałek o godz. 8.55 przy dyżurce szkolnej. Wszyscy wchodzą wejściem głównym. Będą tam na Was czekać wychowawcy –  p. Ewa Budzyńska i p. Emilia Sierakowska. Pamiętajcie, aby w poniedziałek zabrać ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia, które już otrzymaliście wraz kartą kwalifikacyjną. Uwaga, oświadczenie musi podpisane przez rodzica z datą 5 lipca. Półkolonie będą się zaczynały zawsze od śniadania o godz. 9.00 i kończyły obiadem ok. godz. 12.30. W międzyczasie zajęcia, wyjścia, występy, warsztaty. Zakończenie półkolonii każdego dnia –  godz. 13.00. Co Was czeka w trakcie tego tygodnia? Poniżej krótki program. Załączam jeszcze raz oświadczenie o stanie zdrowia, na wypadek gdyby komuś zaginął druk. Do zobaczenia w poniedziałek.

Wioletta Wojciechowska – kierownik półkolonii

HARMONOGRAM ZAJĘĆ PÓŁKOLONIE 2020/2021

OŚWIADCZENIE RODZICA COVID

Sprawdź także...