Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

UWAGA KONKURS !!!!

 

Z okazji przypadającego 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski zapraszają wszystkich do udziału w ,,misiowym” konkursie fotograficznym ,,Czytać chce MI-SIĘ”. 

Na przesłanej fotografii musi znajdować się książka, miś i ich właściciel w ciekawej, szalonej, romantycznej, wyjątkowej scenerii. Liczymy na Waszą kreatywność!

Zdjęcia należy przesłać do 25 listopada na adres e-mail: samorzaduczniowskizspnr1@gmail.com 
Odbędzie się głosowanie na FB na najciekawsze zdjęcia ,,Czytać chce MI – SIĘ”, które potrwa do 29 listopada do godziny 20:00. Wygrywają 2 zdjęcia z największą liczbą serduszek oraz będą dwie nagrody specjalne – jedno najlepsze zdjęcie wybiorą organizatorzy, a drugie dyrekcja.
Aparaty w dłoń i szukajcie inspiracji wokół. 

Na zwycięzców czekają upominki.

Dodatkowe informacje: sala 106A i Samorząd Uczniowski

TEGO DNIA WEŹ W TECZKĘ (plecak) SWOJEGO UKOCHANEGO MISIA! Niech usiądzie z Tobą w ławce. 

Sprawdź także...