Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych

23 czerwca 2023 roku o godzinie 8.00 odbyło się w naszej szkole UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS ÓSMYCH. 

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego , a następnie przekazaniem sztandaru uczniom klasy siódmej.

Podczas akademii wręczono nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli szkołę podstawową oraz reprezentowali szkołę w licznych konkursach nie tylko na szczeblu szkolnym, ale i ogólnopolskim.

Podczas uroczystości uczniowie klas siódmych i ósmych przedstawili również program artystyczny, w którym z humorem nawiązano do szkolnych przeżyć z minionych lat. Za trud włożony w edukację podziękowali również uczniowie opuszczający szkołę.

 Pan dyrektor Marek Wódecki pogratulował uczniom wspaniałych wyników oraz  podziękował rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły.

Po oficjalnej części uczniowie udali się do swoich klas, aby pożegnać się z wychowawcami oraz odebrać upragnione świadectwa.

Uroczystość zakończenia ROKU SZKOLNEGO KLAS VIII przygotowały p. Ewa Gzik oraz Magdalena Sobecka – Skrzyniarz. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Magdalena Świąder. Dekorację przygotowała pani Agata Dąbrowska – Janiak. 

 

Sprawdź także...