Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Uroczysta Gala Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR

   

15 marca w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyło się uroczyste zakończenie XVIII edycji polskiej, Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr, połączone z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom oraz dyplomów uczniom wyróżnionym.  

W sumie, w XVIII edycji konkursu wzięło udział ponad 3 293 000 uczestników. Do polskiej edycji konkursu przystąpiło 17 299 uczniów w czterech kategoriach wiekowych (Skrzat, Benjamin, Junior i Senior).

Przypomnijmy, naszą szkołę reprezentowali:

  • w kategorii SKRZAT: Igor Jaroszewski (IIIb),
  • w kategorii BENJAMIN: Adam Bicz (Vb), Adam Malinowski (Vb), Michał Lewandowski (Vc), Szymon Palke (Vc), Dominik Pietrzak (Vc), Zofia Schweda (Vc), Oskar Walczak, (Vd), Lena Lipińska (VIc), Antoni Radziszewski (VIc), Tymoteusz Sielaszuk (VIc), Robert Andrzejewski (VId), Filip Dymiński (VId), Szymon Groblewski (VId), Adriana Kostrzewska (VId), Aleksander Kostrzewski (VId), Zofia Krygier (VId), Jakub Pasik (VId), Aleksander Piwoński (VId), Szymon Piwoński (VId), Franciszek Buczkowski (VIe).

Uczeń klasy IIIb Igor Jaroszewski został laureatem I miejsca, a Franciszek Buczkowski z klasy VIe zdobył Wyróżnienie. Obaj chłopcy odebrali dyplomy z rąk profesora Macieja M. Sysło. 

Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Wszystkim Bobrom gratulujemy odwagi wzięcia udziału w konkursie, a Igorowi i Frankowi serdecznie gratulujemy sukcesu.

Do zobaczenia za rok!

Sprawdź także...