Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Udział chłopców z naszej szkoły w ćwierćfinałowym turnieju piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) o mistrzostwo województwa kujawsko-pomorskiego.

                                                    8 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej odbył się ćwierćfinałowy turniej piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) o mistrzostwo województwa kujawsko-pomorskiego.
Nasi chłopcy w pierwszym meczu nie ustrzegli się błędów i przegrali z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Czarnem 11: 7. Kolejnym przeciwnikiem byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Rypina. Mecz od początku do końca kontrolowali nasi szczypiorniści, dzięki czemu odnieśli zwycięstwo 15:6. Ostatni mecz z gospodarzami był niestety bardzo nerwowy. Wiele kar indywidualnych, czerwona kartka spowodowały, że chłopcy z „20” nie zdołali podjąć równorzędnej walki, przegrywając wysoko 23:5. Dodać trzeba, że choceńska drużyna była zdecydowanie najlepsza. Wygrywając wszystkie mecze awansowała do półfinałów wojewódzkich. Drużyna SP 20 zajęła III miejsce. Reprezentantami byli: Alan Kowalski (bramkarz) 8a , Marcel Jukowski 8c, Adam Kowalewski 7d, Brayan Cichorski 8b, Szymon Szewczyk 8b, Norbert Łuczak 8b, Brian Nowak 8a, Oliwier Sznabel 8a, Damian Stawski 8c, Adam Mokras 7b.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju.
Opiekunami byli p. Aneta Bąkała i p. Marek Obielecki.

Sprawdź także...