Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

TYMEK Z 1C NAJLEPSZY W DOMINO

Lena Tymek 2 1 copy

 

 

 TYMEK Z 1C NAJLEPSZY W DOMINO

 
   W sobotę w ramach PUCHARU POLSKI GIER EDUKACYJNYCH ONLINE odbył się internetowy turniej w domino. Z czwórki reprezentantów naszej szkoły najlepiej spisał się debiutant Tymek Lipiński z 1c, który w jedenastu rundach zdobył 6 punktów. O jeden punkt mniej zdobyli pozostali uczniowie naszej szkoły: Karol Dombrowski z 7c, Lena Lipińska z 4c i Kacper Maciejewski z 7e. Podczas jednej z rund los skojarzył rodzeństwo: Tymka i Lenę co zostało uwieńczone na fotkach przez mamę. W „bratobójczym” pojedynku minimalnie lepszy był Tymek.
   W następną sobotę (02-10-2021) o 10.45 gramy w scrabble (literaki). Jeśli masz ochotę dołączyć do zabawy poproś o regulamin i instrukcje dołączenia pod adresem: andrzej.karczewski@sp20.com.pl 

Sprawdź także...