Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

TURNIEJ KOSZYKÓWKI W HALI MISTRZÓW

{multithumb}W sobotę 10-go września 2016r. w Hali Mistrzów odbył się turniej koszykówki zorganizowany przez stowarzyszenie Eurointegracja w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły (najmłodszy zespół w imprezie) po minimalnej wygranej z Zespołem Szkół nr 3 i zdecydowanej przegranej z Zespołem Szkół Katolickich „DŁUGOSZ” uplasowała się na II miejscu. Naszą szkołę reprezentowały: Gloria Karolczyk 6a, Aleksandra Kijewska 6a, Joanna Urbańska 6a, Maja Floryńska 6d, Vanessa Dziuba 5c, Aleksandra Strzębkowska 5c, Natalia Lewandowska 5d, Julia Orlińska 5d. Opiekun Andrzej Karczewski. W zwycięskim zespole ZSK wyróżniała się nasza tegoroczna absolwentka Maja Mikucka.
Relacja fotograficzna z turnieju www.q4.pl

Sprawdź także...