Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

TURNIEJ DWÓCH OGNI DLA KLAS CZWARTYCH

{multithumb}W hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Obrońców Wisły we Włocławku odbył się finał Turnieju Dwóch Ogni dla klas czwartych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Gratulujemy!
Turniej został zorganizowany w ramach VII Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości przez PWSZ we Włocławku.
Skład drużyny: Aleksandra Łuczak 4a, Amelia Głowacka 4b, Vanessa Dziuba 4c, Natalia Dąbrowska 4d, Elżbieta Lewandowska 4d, Julia Ślip 4d, Miłosz Adamczyk 4a, Szymon Wiśniewski 4d, Marcel Glonek 4c, Patryk Kwaśniewski 4c, Piotr Stankiewicz 4c, Miłosz Krajewski 4d. Opiekunowie: E. Klepczarek i A. Karczewski.
Dziękujemy państwu Kwaśniewskim za pomoc w transporcie na zawody.
Zobacz więcej na radioemka.pl.

Sprawdź także...