Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

TESTY DO KLAS SPORTOWYCH

{multithumb}18 maja 2017 roku o godz. 16.00 w sali gimnastycznej odbędzie się test prób sprawności fizycznej. Zapraszamy na spotkanie dzieci i rodziców, którzy chcieliby, aby ich dziecko uczęszczało do I klasy sportowej (specjalność pływanie) lub IV klasy sportowej (specjalność piłka ręczna/piłka nożna) lub VII klasy sportowej (specjalność piłka nożna – grupa męska). Kandydaci do klasy sportowej muszą uzyskać pozytywny wynik prób sprawności fizycznej. W oddziale sportowym liczba zajęć wychowania fizycznego wynosi 10 godzin tygodniowo
W klasie pływackiej dzieci mają w I klasie 3 godziny zajęć na basenie, pozostałe 7 to zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone w szkole. Uczniowie obecnie uczęszczający do klasy pływackiej mają okazję trenować w klubie KP Delfin Włocławek, reprezentując Klub w zawodach na stopniu okręgowym i ogólnopolskim. Zdobywają liczne medale i pobijają rekordy życiowe.

 mt_gallery: Klasy sportowe - nasi medaliści

Sprawdź także...