Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM

{multithumb}Otrzymaliśmy podziękowania od organizatorów
Szanowni Państwo,
Składamy serdeczne podziękowanie za udział w kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” w roku szkolnym 2017/2018.
Państwa zaangażowanie i praca na rzecz edukacji dotyczącej funkcjonowania osób z dysfunkcją wzroku, pomoże nie tylko naszym uczniom, ale wszystkim ludziom z problemami wzrokowymi aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz kulturalnym w środowisku lokalnym.
W związku z przyznaniem Państwu Certyfikatu „SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM” przesyłamy elektronicznie graficzną formę logo certyfikatu, które będzie mogło zostać umieszczone na Państwa stronie internetowej. Dokument w formie papierowej zostanie do Państwa dostarczony do 30 listopada 2017 roku i ważny będzie do 30 listopada 2018 roku.

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy Kampanii Społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”

Sprawdź także...