Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

#SzkołaDoHymnu

    {multithumb}

Już po raz kolejny nasza społeczność szkolna przystąpiła do akcji MEN mającej na celu kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych. W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie i nauczyciele włączyli się do ogólnopolskiego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego”.

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym, suwerennym kraju i dajemy wyraz naszemu patriotyzmowi eksponując symbole narodowe.

SzkołaDoHymnu2021.mp4

 mt_gallery:hymn

Sprawdź także...