Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

SZEŚĆ MEDALI W MITINGU LEKKOATLETYCZNYM „O UŚMIECH DZIECKA”

{multithumb}Szesnastoosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach lekkoatletycznych „O UŚMIECH DZIECKA”. Najlepiej spisali się: Malwina Jasińska (3c), która wygrała w swoim roczniku bieg na 60 metrów i Marcel Szmyt (2c) najlepszy na 40 metrów. Srebrny medal zdobył Franek Floryński (2c) w rzucie piłeczką palantową, a trzecie miejsca w swoich rocznikach zajęli w palantówce: Robert Błażejewski (3c) i Jan Dąbrowski (6d). Ponadto naszą szkołę reprezentowali i zajęli miejsca tuż za podium: Zuzanna Szczepańska (6c), Kinga Wierzbicka (5e), Artur Chlewicki (4c), Natalia Dąbrowska (5d), Krzysztof Siemianowski (4c), Adrian Grzywiński (4c), Jakub Wudecki (3c), Dominik Jankowiak (3c), Adam Lubrant (2c), Zuzanna Chlewicka (2c), Ada Szala (2c) i Adam Morawski (2c). Opiekunem był pan Dariusz Glonek.
Ponadto kilku uczniów naszej szkoły reprezentowało kluby sportowe, a najlepiej spisali się: Gabrysia Sidwa (3c, w barwach JUNAKA) złoty medal – zwyciężczyni rzutu piłeczką palantową w swoim roczniku i Ania Morawska (5c z VECTRY) VI miejsce na 300 metrów z czasem 54,74 s.
Fotorelacje do obejrzenia na portalach: q4.pl, wloclawek.naszemiasto.pl i ddwloclawek.pl

 mt_gallery: MITING LEKKOATLETYCZNY "O UŚMIECH DZIECKA"

Sprawdź także...