Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Sukcesy naszych uczniów w KONKURSIE BIOLOGICZNO – CHEMICZNYM

20220401 121153{multithumb}

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Maja Fortuna (kl. VII e), Mateusz Przybysz (kl. VIII e) i Klara Grabowska (kl. VIII c) uzyskali tytuły Laureatów II Powiatowego Konkursu Biologiczno – Chemicznego organizowanego przez Liceum Ziemi Kujawskiej we Włocławku. W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem: „ W zdrowej diecie…nasza moc!”.

Po konkursie uczniowie uczestniczyli w pokazie chemicznym przygotowanym przez reprezentantów Studenckiego Koła Naukowego Chemików działającego przy UMK w Toruniu. Doświadczenia prezentowali: Aleksandra Zglejszewska, Aleksander Smolarkiewicz – Wyczachowski, Paweł Nowak (absolwent naszej szkoły) i Magdalena Grzegórska.

Naszym Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mt_gallery: chemia1

Sprawdź także...