Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

SUKCES WERONIKI I KORNELII Z KLASY III B

                      Z radością informujemy, że uczennice klasy III B – Weronika Drobiecka i Kornelia Daria Lis zdobyły I miejsce w XVI Międzyszkolnym Konkursie Inscenizowania Poezji  dla Najmłodszych, który odbył się 21 maja 2024 r. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 11 we Włocławku.
W konkursie wzięły udział dzieci z klas 1 – 3 z sześciu szkół podstawowych Włocławka. Każdą szkołę reprezentował zespół,  który prezentował jedną inscenizację przygotowaną w oparciu  o znane utwory polskich poetów literatury dziecięcej. 

Po obejrzeniu wszystkich występów, Komisja konkursowa jednogłośnie przyznała I miejsce – ekipie z naszej szkoły! 

Serdecznie gratulujemy!

Sprawdź także...