Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Sukces naszej uczennicy!

IMG 0572{multithumb}23 lutego 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Międzyszkolnego Konkursu Literackiego, którego bohaterem był Fabian Barański – polski wioślarz, mistrz świata, mistrz Europy, olimpijczyk z Tokio, reprezentant WTW Włocławek. Uczestnicy pisali prace na jeden z wybranych tematów: ,,Trener WTW nie pomylił się” – kartka z pamiętnika Fabiana Barańskiego, „ 0,3 sekundy od brązowego medalu”- list do włocławskiego sportowca, Fabiana Barańskiego.

Wszyscy uczestnicy dyplomy i nagrody otrzymali z rąk Fabiana Barańskiego. Wśród uczniów nagrodzonych znalazła się Małgorzata Biłyk z klasy 8d, która otrzymała wyróżnienie w konkursie.

Gratulujemy!

IMG20230223125003

 

Sprawdź także...