Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

SUKCES NASZEGO UCZNIA!

{multithumb}Życzliwość, kultura osobista, tolerancja, miłość, poszanowanie drugiego człowieka, pomoc słabszym – to pozytywne cechy, które składają się na nasz charakter. Ujawniają się w naszym zachowaniu, sposobie bycia, usposobieniu.
Miło nam poinformować, że uczeń Jakub Piasecki z klasy IIa zdobył wyróżnienie w XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego na „Mistrza Grafiki Komputerowej”, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Moje zachowanie – moją wizytówką”.
Kubie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunowie: Iwona Pawlak (zajęcia komputerowe), Lidia Wysocka (nauczyciel wspomagający).

mt_gallery: Wyróżnienie - „Moje zachowanie – moją wizytówką” 

Sprawdź także...