Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA WŁOCŁAWEK DLA KACPRA KAZNOWSKIEGO

{multithumb}We wtorek – 21 czerwca 2016r. – Kacper Kaznowski z kl. VI c jako jeden z dziewięciu uczniów włocławskich szkół podstawowych otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Włocławek za szczególne osiągnięcia w nauce. Jest laureatem konkursu matematycznego Kuratora Oświaty „Liga Zadaniowa”, trzykrotnym finalistą konkursów przedmiotowych Kuratora Oświaty – z języka polskiego, matematyki i przyrody. Osiągnął wiele sukcesów w ciągu sześciu lat nauki: m.in.dwukrotnie wynik bardzo dobry i dwukrotnie wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, I miejsce w powiecie i VI w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży, III miejsce w małym finale Ogólnopolskiego Konkursu „Ojczyzna Polszczyzna”, nagroda główna i dwukrotnie drugie miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia”, dwukrotnie I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym „Nie taki diabeł straszny”, I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Potyczki Językowe”, wyróżnienie w Pierwszym Włocławskim Dyktandzie Dzieci pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Włocławek.
Serdecznie gratulujemy Kacprowi nagrody i życzymy mu sukcesów w kolejnych latach nauki.

Sprawdź także...