STYCZEŃ 2016

Tematy przewidziane do realizacji w świetlicy:

• W zimowej szacie
• Bezpieczne ferie

Po przerwie świątecznej powitaliśmy Nowy Rok 2016. W styczniu tylko dwa tygodnie nauki a później zasłużony odpoczynek – ferie zimowe. Dzieci tym bardziej się cieszyły, bo spadł śnieg. W świetlicy dominowały zajęcia o tematyce zimowej – czytaliśmy bajki, wiersze, wykonaliśmy prace plastyczne, nauczyliśmy się piosenki „Zima zła” z wykorzystaniem instrumentów muzycznych. Nie zabrakło gier i zabaw. Zmieniliśmy wystrój sal. Myśląc już o Święcie Babci i Dziadka dzieci wykonały piękne kartki i pudełeczka na czekoladki.
Przed zbliżającymi się feriami przeprowadzono pogadanki nt. zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu.
Kontynuowane były warsztaty psychoedukacyjne, prowadzone przez p. Mariolę Sobocińską.w ramach programu „W kręgu uśmiechu”.

Zdjęcia w galerii.