Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

SREBRNY MEDAL MAĆKA W WARCABACH

{multithumb}We wtorek 20-go czerwca 2017 w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej we Włocławku odbył się I-szy Turniej Warcabów Stupolowych organizowany przez UKS „Presto”. Najlepiej z 19-sto osobowej reprezentacji naszej szkoły spisał się Maciek Dembowski z klasy 2d, który w kategorii drugich klas zajął II-gie miejsce. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Nina Kamińska (2a), Zuzia Salach (3d), Marysia Wilińska (4a), Maja Golasińska (4a), Zuzia Szymańska (4a), Marysia Łukasik (4a), Kasia Piątek (4a), Kacper Centkowski (4b), Wojtek Kamiński (4b), Adrian Grzywiński (4c), Kacper Lewandowski (4c), Krzysztof Siemianowski (4c), Michał Kłusek (5a), Ela Lewandowska (5d), Paulina Rakowska (6c), Julia Grzywińska (6c), Paweł Ignaczak (6c) i Julia Maćkiewicz (6a).
Opiekunami grupy byli: Marcin Salach (rodzic – autor zdjęć) i Andrzej Karczewski (nauczyciel wf)

 mt_gallery: I-szy Turniej Warcabów Stupolowych

Sprawdź także...