Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

SPRAWDŹ SIĘ… I DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

{multithumb}Chcesz zadbać o stan swojego zdrowia? Podnieść poziom sprawności fizycznej? Marzysz o zdobywaniu medali i biciu rekordów! Teraz masz taką okazję! Nie wahaj się, przyjdź na testy, dołącz do nas.
Lekkoatletyczny Klub Sportowy VECTRA Włocławek zaprasza wszystkie chętne dzieci z roczników 2005-2008 na testy sprawnościowe z zakresu lekkiej atletyki. Obejmować one będą ocenę wydolności i sprawności fizycznej. Testy odbędą się w dniu 13.03 oraz 20.03 [wtorek] w godz. 17.00-18.30 na małej hali OSiR we Włocławku przy alei Chopina 12. Zajęcia poprowadzą trenerzy posiadający wieloletnie doświadczeniem w pracy szkoleniowej z dziećmi, wychowawcy wielu pokoleń reprezentantów i medalistów mistrzostw Polski i Europy. Na zajęciach obowiązują strój sportowy i zmienne czyste obuwie oraz pisemna zgoda rodziców na udział nieletniego. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 504 042 203.
Zapraszamy serdecznie.

Sprawdź także...