Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

{multithumb}W czwartek 26 października 2017 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. O godz. 17:00 wszystkie klasy pierwsze, w pełnej gali, przy dźwiękach muzyki wkroczyły do sali gimnastycznej, specjalnie przygotowanej na tę podniosłą uroczystość. Pierwszoklasiści w obecności dyrekcji szkoły, zaproszonych gości, nauczycieli i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące nauki szkolnej oraz zasad zachowania, dzięki czemu udowodnili, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 we Włocławku. Potem pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie dyrektor szkoły pan Marek Wódecki dokonał aktu pasowania ich na uczniów. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.
Zdjęcia w galerii.

Sprawdź także...