Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

„Śladami Stasia i Nel” – projekt czytelniczy w kl. Va.

                                   W tym roku nasza szkoła przystąpiła do realizacji zadań związanych z udziałem w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, którego głównym celem jest podniesienie aktywności czytelniczej uczniów. Klasa Va po cyklu lekcji związanych z powieścią H. Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy” stworzyła gry planszowe na motywach lektury. Zabawy i emocji było co niemiara! Kto pierwszy dotrze do mety? Co się wydarzy po drodze? Porwał cię goryl! – tracisz rzut. Musisz przeczekać burzę piaskową – cofasz się o 3 pola. Nakarmiłeś Kinga – jeszcze raz rzucasz kostką. Jak to wyglądało? Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.
 
 

Sprawdź także...