ROSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
{multithumb}Pod koniec grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Kapliczki w barwach jesieni”, którego organizatorem był Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku.
Konkurs przeznaczony był dla młodzieży szkół podstawowych i średnich z Włocławka i regionu.
Naszą szkołę reprezentowali: Filip Czarniak (IId), Paulina Michalska (VIb), Nadia Stolarska (VIIb), Gabriela Ferner (VIIc), Klaudia Fereniec (VIIc), Nel Królikowska (VIIc) i Igor Trzeciak (VIIc).
Miło nam poinformować, iż Igor Trzeciak zdobył wyróżnienie w konkursie.
Igorowi gratulujemy sukcesu. Wszystkim młodym fotografom – świetnych pomysłów!














