Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ROSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

{multithumb}Pod koniec grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Kapliczki w barwach jesieni”, którego organizatorem był  Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku.

Konkurs przeznaczony był dla młodzieży szkół podstawowych i średnich z Włocławka i regionu.

Naszą szkołę reprezentowali: Filip Czarniak (IId), Paulina Michalska (VIb), Nadia Stolarska (VIIb), Gabriela Ferner (VIIc), Klaudia Fereniec (VIIc), Nel Królikowska (VIIc) i Igor Trzeciak (VIIc).

Miło nam poinformować, iż Igor Trzeciak zdobył wyróżnienie w konkursie.

Igorowi gratulujemy sukcesu. Wszystkim młodym fotografom – świetnych pomysłów!

 mt_gallery: fot

Sprawdź także...