Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

RAJDY PIESZE Z PTTK

{multithumb}3 czerwca zakończyły się rajdy piesze z PTTK. Drużyna dzieci z oddziału przedszkolnego i Ia zdobyła II miejsce w konkursie „O puchar Oddziałowej Komisji Turystyki Pieszej”. Ponadto indywidualnie dzieci zdobyły: złoty medal – Gabriela Kaczorowska „O”, srebrny medal – Amanda Lewandowska „O”, Mateusz Paszkiewicz „O”, Oliwier Sznabel Ia, Oliwia Feter VIb, brązowy medal – Grzegorz Walkowicz „O”, Maciej Krygier Ia, Eliza Balewska VIb.
W roku szkolnym dzieci zdobyły również odznaki turystyki pieszej. W kategorii do 10 roku życia Siedmiomilowe „Złote buty”: Gabriela Kaczorowska „O”, Oliwier Błażejewski Ia, Maciej Krygier Ia, Igor Lewandowski Ia, Grzegorz Radaczewski Ia, Siedmiomilowe „Srebrne buty”: Weronika Gryciuk „O”, Amanda Lewandowska „O”, Mateusz Olszewski „O”, Mateusz Paszkiewicz „O”, Anna Piasecka „O”, Paulina Stępińska „O”, Marta Szczupakowska „O”, Michał Szczupakowski II f, Grzegorz Walkowicz „O”, Aleksandra Wysocka „O” oraz odznakę Popularna OTP: Oliwier Sznabel Ia. Opiekunowie Anna Skowrońska, Joanna Sołtysiak.
Gratulujemy!

 

Sprawdź także...