#przerwanaczytanie

27 pażdziernika nasza szkołą po raz kolejny przystąpiłą do IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Wydarzenie było realizowane w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Jej celem było pokazanie uczniom, że czytanie może być fajną zabawą i sprawiać przyjemność.
Z tej okazji zaproszeni goście: Pani Danuta Wyżykowska – kierownik filii dziecięcej Miejskiej Biblioteki Publicznej im.Z.Arentowicza we Włocławku, Pan Dyrektor Marek Wódecki oraz Pani Wicedyrektor Anna Trawińska, przeczytali uczniom wybrane fragmenty książki Marka Michalaka „Opowieści o tym, co w życiu ważne”. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i było ciekawą formą spędzania czasu podczas przerw. W tym dniu odbył sie również kiermasz książki pod hasłem „Daj książce drugie życie”, który cieszył się dużym zainteresowaniem.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.