Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Projekt „Bądź superbohaterem – ocal Ziemię”

1d1{multithumb}

W ramach projektu ekologicznego „Bądź superbohaterem – ocal Ziemię”   klasy 0 i 1 wzięły udział w zajęciach prowadzonych przez Nadleśnictwo. Dzieci zwiedziły Ośrodek Edukacji Ekologicznej i Park Edukacyjny mieszczący się przy nadleśnictwie. Celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań pięknem i bogactwem środowiska przyrodniczego, przypomnienie i utrwalenie wiadomości na temat drzew liściastych i iglastych występujących w lesie oraz darów jakie mamy od lasów. Dzieci świetnie się bawiły podczas zabaw terenowych przeprowadzonych przez Panią leśnik. Poznały również rolę i zadania jakie należą do leśniczego. Wiedzą też, dlaczego lasy są tak ważne dla naszego życia.

mt_gallery: sadzonki

Sprawdź także...