Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PROGRAM SPORTOWY TALENT

{multithumb}W Szkole Podstawowej Nr 20 we Włocławku przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki jest realizowany Program SPORTOWY TALENT. Program jest skierowany do najmłodszych dzieci (6-8 lat). Program zajęć obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej w formie zabaw. Poprawiają sprawność i kondycję ruchową, kształtują poprawną postawę, rozwijają spostrzegawczość i orientację w przestrzeni oraz poprawiają szybkość i zwinność.
To kolejny rok zajęć sportowych, które mają na celu walkę z grami elektronicznymi. Ćwiczenia, często wykonywane wspólnie z rodzicami mają zachęcić do aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia. Zapraszamy na ostatnie treningi. Program realizowany jest w klasach: 0, Ia, Ib, Ic, Id i Ie. Koordynatorem Programu jest Jarosław Bicz.

Sprawdź także...