Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PROGRAM DLA SZKÓŁ „MUZYCZNE WYZWANIE CHRUMASA” KL. I-V

Screenshot 20230305 223112 Word{multithumb}Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy zaprasza uczniów klas I-V, będących beneficjentami „Programu dla szkół ”, do udziału w plebiscycie „Muzyczne Wyzwanie Chrumasa”. Aby zgłosić się do uczestnictwa w zabawie, należy przesłać swój autorski utwór muzyczny promujący zdrowe nawyki żywieniowe, spożywanie owoców, warzyw oraz produktów mlecznych w terminie do 20 marca 2023 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://wyzwaniechrumasa.tvp.pl/65832729/wyslij-zgloszenie

Autorzy sześciu najlepszych utworów zostaną zaproszeni na nagrania

telewizyjne, a zwycięzca weźmie udział w nagraniach teledysku będącego

opracowaniem jego utworu. Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie: https://wyzwaniechrumasa.tvp.pl/66072616/regulamin-plebiscytu

 

 

Sprawdź także...