Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Program dla dzieci i młodzieży Świadomość Procentuje

{multithumb}Szanowni Państwo,

Polski Związek Koszykówki  stara się dbać nie tylko o dobra formę sportową młodych ludzi ale także  nieustannie zapewniać i wspierać rozwój mentalny przyszłych pokoleń sportowców. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z Fundacją World Healthy Living Foundation, a Prezes Polskiego Związku Koszykówki – Pan Radosław Piesiewicz został oficjalnym patronem honorowym II edycji ogólnopolskiego programu Świadomość Procentuje.

Inicjatywa skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i nauczycieli oraz rodziców. Celem programu jest wsparcie nowego pokolenia w zakresie zdrowia mentalnego i fizycznego stwarzając jednocześnie przestrzeń do rozwoju dla nauczycieli i rodziców. W poprzedniej edycji wzięło udział blisko 120 placówek, a organizowane spotkania zgromadziły blisko 100 000 uczestników.

W gronie Ekspertów, którzy zostali zaproszeni do udziału w II edycji programu, znalazł się Michał Zawadka – ekspert rozwoju mentalnego młodych ludzi i rodzin oraz twórca programów rozwojowych i szkoleń. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a zajęcia będą odbywać się w pełni online.

Do udziału w imieniu naszym i Fundacji World Healthy Living, zapraszamy wszystkie osoby, które chcą podnieść jakość swojego życia i wzmacniać potencjał oraz możliwości nowego pokolenia.

Więcej szczegółów dotyczących bezpłatnego programu oraz zapisy znajdują się na stronie wydarzenia – https://bit.ly/33Mo8RH

Program rusza już w marcu 2022. Zapraszamy do zapisów.

 Pozdrawiamy serdecznie

Sprawdź także...