Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PODWÓRKO „NIVEA” NA KALISKIEJ 108

Włocławek przystąpił do konkursu „Podwórko Nivea”, którego organizatorzy proponują powstanie 40 rodzinnych miejsc zabaw w Polsce. Jedno z nich może powstać we Włocławku przy ulicy Kaliskiej 108. Aby tak się stało, trzeba codziennie głosować od 5 maja do dnia 30 czerwca.
Zachęcam Państwa do wspierania naszej lokalizacji, która weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów. Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach. Od 5 maja do 2 czerwca 2016r. mogą Państwo oddawać głosy na naszą lokalizację za pośrednictwem strony www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016, w wyniku którego wyłonione zostanie 20 lokalizacji z największą liczbą głosów. Jeśli na tym etapie nie uda się być w wygranej 20-stce to mamy jeszcze szansę, gdyż w dniach od 3 czerwca do 30 czerwca 2016r. odbędzie się druga tura głosowania, w wyniku którego wyłonionych zostanie kolejnych 20 lokalizacji.
Jednego dnia można oddać jeden głos na wybraną lokalizację. Chcąc, aby plac zabaw powstał we Włocławku przy ulicy Kaliskiej 108 musimy zebrać jak największą ilość głosów. W związku z tym bardzo prosimy o wsparcie naszej inicjatywy, a przede wszystkim naszych najmłodszych mieszkańców i oddawanie jak największej ilości głosów.
Zachęcam wszystkich do aktywnego oddawania głosów.

JAK GŁOSOWAĆ?
Krok 1. Wejdź na stronę www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016
Krok 2. Odszukaj Włocławek ul. Kaliska 108
Krok 3. Kliknij „Głosuj”
Krok 4. Wyskakuje okienko informujące o konieczności podania adresu e-mail
Krok 5. Następnie na e-mail dostaniemy informację o oddanym głosie i musimy kliknąć link aktywizacyjny, aby nasz głos był ważny!!!
(jeśli nie otrzymamy informacji na skrzynkę odbiorczą o oddanym głosie należy sprawdzić SPAM tam na pewno będzie e-mail z linkiem aktywizacyjnym, na który należy kliknąć, aby potwierdzić swój głos)
Krok 6. Głosujmy i informujmy znajomych

Prosimy o wsparcie. To tylko chwila, a może przyczynić się do wybudowania nowego placu zabaw. Zachęcamy do głosowania całe rodziny.

Sprawdź także...