Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Podsumowanie obchodów 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika

{multithumb}Dnia 3 marca 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym podsumowaniu obchodów 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 we Włocławku.

W międzyszkolnym konkursie pn. Kopernik zamknięty w lapbooku, zorganizowanym w ramach tych obchodów, uczniowie z klasy 8C – Marcel Szmyt i Alan Olejniczak zajęli III miejsce, natomiast Natasza Stępień z klasy 7B otrzymała wyróżnienie. Laureaci otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Gratulacje!

Opiekunem uczniów była p. Maria Muras.

Konkurs Kopernik zamknięty w lapbooku wyróżnienieKonkurs Kopernik zamknięty w lapbooku 3miejsce

 

Sprawdź także...