Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PODSUMOWANIE DNI PATRONA W SP 20

{multithumb}Na przełomie października i listopada odbyły się obchody dni Patrona Szkoły Podstawowej nr 20 mjr Henryka Sucharskiego. Zorganizowane zostały między innymi pokazowe lekcje, happening oraz konkursy. W klasach młodszych zorganizowano konkurs na portret patrona. Zwyciężczynią okazała się Paulina Michalska z klasy 4b, II miejsce zajęła Gabrysia Sidwa z klasy 4c, a III miejsce zajął Tomasz Grzybowski z klasy 4a.
W klasach 7, oprócz przygotowania prezentacji multimedialnych, uczniowie wzięli udział w quizie dotyczącym znajomości życia mjra Henryka Sucharskiego. Zwycięskim teamem okazały się Julka Maćkiewicz i Joanna Urbańska z klasy 7a, II miejsce zajęła drużyna klasy 7c tj. Wiktoria Celmer i Paulina Rakowska.
Obchody dni patrona Szkoły Podstawowej nr 20 koordynowały Pani Aleksandra Młynarkiewicz i Pani Natalia Ziółkowska.
Gratulujemy zwycięzcom.

 mt_gallery: Dni Patrona

Sprawdź także...