Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

,, Podaruj radość chorym dzieciom!”

cropped w tle 23{multithumb}Biblioteka szkolna zaprasza uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły do udziału w akcji charytatywnej w ramach projektu ,, Podaruj radość chorym dzieciom!”.
Podaruj radość chorym dzieciom! to projekt Fundacji Katarzyny Jaroszewskiej ,, Już jestem …”, umożliwiający wszystkim ludziom o dobrym sercu obdarowanie chorych dzieci i nastolatków prezentami. Zabawki, gry, książki, puzzle, itp., ale nie tylko, mogą trafić bezpośrednio do rąk pacjentów oddziałów onkologicznych z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Jak można wziąć udział w akcji? Kup książkę, małą zabawkę, maskotkę, grę, puzzle, itp. Możesz również zakupić talerzyk, kubek, miseczkę, sztućce, czajnik, płyn do mycia naczyń, itp., środki pierwszej potrzeby do kuchni dla dzieci i ich rodziców przebywających w szpitalach. Następnie dostarcz ją/ je do biblioteki szkolnej.

Akcja trwa od 15 maja do 19 maja 2023 roku.
Liczymy na Wasz udział!

Biblioteka szkolna

 

 

Sprawdź także...