Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PŁYWACY ZNOWU PODIUM!

{multithumb}6 mają br. pływacy naszej szkoły pojechali na Zawody Wielkanocne do Bydgoszczy. W zawodach brało udział ponad 400 zawodników z naszego i innych województw. Chociaż konkurencja była bardzo duża nie przeszkodziło to naszym pływakom w kilkukrotnym stawaniu na podium. Dwa medale, złoty i srebrny przywiozła Amelia Krawczuk, uczennica IVc (100 m st. grzebietowym i 100 m st. dowolnym). Także z dwoma krążkami, tyle że srebrnymi, wrócił jej klasowy kolega Jakub Lewandowski (100 m st. motylkowym, 100 m st. zmiennym). Bardzo dobrze spisała się sztafeta mieszana rocznika 2007, 4×50 st. zmiennym zajmując drugie miejsce (Julia Wiesławska, Janusz Wojciechowski, Jakub Lewandowski z IVc, Aleksandra Szatkowska z IIIc). Oprócz w/w zawodników pływała z nimi również Zosia Wierzbicka, uczennica IIIc.
Gratulujemy uzyskanych wyników.

 mt_gallery: Pływacy znowu podium!

Sprawdź także...