Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PŁYWACY PIĘCIOKROTNIE STAWALI NA PODIUM!

{multithumb}01.04.2017r. pływacy uczęszczający do naszej szkoły (IVc i IIIc) reprezentowali KP Delfin Włocławek na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Rypina. Do Rypina przyjechało ponad 500 zawodników z 33 klubów. Konkurencja była bardzo duża, ale nie przeszkodziło to naszym sportowcom w zajęciu punktowanego miejsca (I-III). Dwukrotnie na podium stawała Amelia Krawczuk (II m.), uczennica IVc oraz Jakub Lewandowski (III m.), także uczeń IVc. Oprócz tego III m. zajęła również sztafeta mieszana (rocznik 2007) w składzie Julia Wiesławska (IVc), Aleksandra Szatkowska (III c), Jakub Lewandowski (IVc), Janusz Wojciechowski (IVc). W zawodach startowali również: Igor Trzeciak (IVc), Zofia Wierzbicka (IIIc).
Gratulujemy uzyskanych wyników i czekamy na więcej.

 

Sprawdź także...