Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PIKNIK OSIEDLOWY POD HASŁEM: SMACZNIE, ZDROWO, AKTYWNIE

W ramach projektu „Młodzi, sprawni, świadomi – recepta na zdrowie” sfinansowanego z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka, Stowarzyszenie Wespół wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku zaprasza na piknik osiedlowy pod hasłem: Smacznie, zdrowo, aktywnie.
Piknik odbędzie się 1 czerwca 2016 r. w godz. 11.00–13.30 przed budynkiem szkolnym od strony placu zabaw i boisk. W czasie imprezy zaplanowano poczęstunek (zdrowe ciasta, sok i jabłka) przygotowane przez rodziców i uczniów biorących udział w projekcie, zabawy sportowe na szkolnych boiskach, a także podsumowanie projektu (wystawa prac i fotografii, wręczenie nagród konkursowych).
Ciasta do samodzielnego przygotowania ufundował Zakład Produkcyjny Bakalland S.A.
Serdecznie zapraszamy!
Adres szkoły: SP20, ul. Gałczyńskiego 9a, 87-800 Włocławek

Sprawdź także...