Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Pielucha dla Malucha

Jak co roku pamiętamy o naszych małych przyjaciołach z placówek opiekuńczych Maluch i Calineczka. W związku z tym rusza akcja Pielucha dla Malucha, w ramach której zbieramy następujące rzeczy :

– środki higieniczne: chusteczki nawilżane, pampersy rozmiar 4 i 5, chusteczki higieniczne wyciągane, emolium- emulsja do ciała, pomadki ochronne dla dzieci, krem z filtrem na lato i zimę

– artykuły szkolne: kredki ołówkowe grube Bambino, kredki ołówkowe cienkie Bambino, kredki świecowe Bambino, plastelina Astra, farby plakatowe Astra lub Bambino, pędzle, nożyczki, klej w sztyfcie, blok techniczny A-4, blok techniczny A-3, blok techniczny z kolorowymi kartkami A-4, blok techniczny z kolorowymi kartkami A-3, brystol różnokolorowy, papier ksero, flamastry Bambino, teczki szkolne A-4, zeszyt papierów wycinankowych A-4 samoprzylepnych

– słodycze: soczki ze słomkami, jaja Kinder Niespodzianka

Przedmioty dzieci mogą przynosić bezpośrednio do gabinetu psychologa 102 D lub zostawiać przy dyżurce szkolnej. Proszę o przypięcie karteczek z dopiskiem „Pielucha dla Malucha” oraz imieniem, nazwiskiem i klasą dziecka

Akcja trwa do 15 grudnia.

koordynator Katarzyna Biłyk

Sprawdź także...