Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

OTWARCIE WIEJSKIEGO BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W WARZĄCHEWCE POLSKIEJ

{multithumb}W dniu 27.04.2017r. drużyna naszej Szkoły w składzie: Dawid Michalski (IVc), Bartosz Wacławik (Vb), Marcel Glonek, Piotr Kaczorowski, Patryk Kwaśniewski (Vc), Szymon Wiśniewski, Szymon Zawitowski (Vd), Artur Olejniczak (VId), wzięła udział w Uroczystości poświęcenia i otwarcia wiejskiego boiska wielofunkcyjnego w Warząchewce Polskiej.
Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą. Następnie miały miejsce Uroczystości na boisku: przecięcie wstęgi, poświęcenie, występy i przemówienia. Ostatnim punktem były pierwsze międzyszkolne rozgrywki sportowe w mini piłkę nożną. Udział wzięło 8 drużyn. W systemie pucharowym nasza drużyna zajęła II miejsce. Gratulujemy osiągnięcia takiego wyniku i dziękujemy za wzięcie udziału.

 mt_gallery: Otwarcie wiejskiego boiska wielofunkcyjnego w Warząchewce Polskiej

Sprawdź także...