Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

OTWARCIE BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO

{multithumb}21 marca 2016r. odbyło się uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego, które powstało w ramach budżetu obywatelskiego. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej i licznym głosom mieszkańców Włocławka ziściły się marzenia uczniów naszej szkoły. Symbolicznego  przecięcia  wstęgi  dokonał  Prezydent  Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski, dyrektor SP20 Marek Wódecki, dyrektor Bożena Promianowska, przedstawicielka Rady Rodziców i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Boiska zostały poświęcone przez ks. Lesława Politowskiego, proboszcza parafii pw. św. Maksymiliana. Uroczystość uświetniły występy uczniów, a także dekorowanie zwycięzców zawodów sportowych, które odbyły się w godzinach przedpołudniowych.

Zobacz galerię zdjęć z uroczystości.

Zobacz także relacje na włocławskich portalach:
ddwloclawek.pl 
promocjewloclawskie.pl 
pomorska.pl
www.wloclawek.pl 
wloclawek.extrapolska.pl 
rodzinka.wloclawek.pl 
q4.pl

Sprawdź także...